Festiwal Whisky i Wina

o festiwalu

Festiwal nie ma charakteru branżowego, jest otwarty dla wszystkich osób pełnoletnich

Festiwal nie ma charakteru branżowego, jest otwarty dla wszystkich osób pełnoletnich

Startujemy!

Przygotujcie się na prawdziwy festiwal doskonałych smaków i niezapomnianych chwil, bo właśnie ogłaszamy koniec prohibicji na wiedzę o tym, co naprawdę najlepsze! Jesteśmy zespołem entuzjastów, których połączyła pasja do doskonałych trunków i niezapomnianych chwil spędzonych w doborowym towarzystwie. Chcemy zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie – Al Capone Festiwal Whisky & Wina!

To niezwykła okazja, by zgłębić tajemnice najwyższej klasy whisky i wina, w otoczeniu elegancji, smaku i niepowtarzalnej atmosfery. Przygotujcie się na dwudniową ucztę dla zmysłów, która odbędzie się w sercu Rzeszowa, w dniach 14-15 czerwca 2024 roku (Parking przy Hali Podpromie).

Co czeka na Was na Festiwalu Whisky i Wina?

To wyjątkowe wydarzenie łączyć będzie w sobie smak, muzykę i niezwykłą dawkę wiedzy przekazywaną przez najlepszych ekspertów z branży.

Przede wszystkim niezapomniane degustacje, podczas których będziecie mieli okazję posmakować wyjątkowych trunków, których etykiety mówią same za siebie. Od klasycznych single malt po wykwintne wina, na naszym festiwalu znajdzie się coś dla każdego smakosza.

Chcemy, abyście mieli również okazję do spotkań z producentami whisky i wina z różnych zakątków świata. Przygotowaliśmy dla Was także liczne prezentacje i inspirujące prelekcje z niekwestionowanymi autorytetami w dziedzinie whisky i wina. To doskonała okazja, by poszerzyć swoją wiedzę i zanurzyć się w fascynującym świecie tych trunków.

Na blisko 80 stoiskach będziecie mogli degustować trunki, zdobywać wiedzę na temat ich produkcji oraz dzielić się swoimi opiniam

Ale to nie koniec! Oprócz tego czekać będą na Was różnorodne atrakcje, konkursy z nagrodami, pyszne jedzenie i wiele innych niespodzianek. Al Capone Festiwal Whisky & Wina to  prawdziwa uczta dla wszystkich zmysłów.

 

Spędź z nami czas, który procentuje!

Dołączcie do nas, by spędzić czas, który naprawdę procentuje!

Zapraszamy na Festiwal Whisky i Wina - miejsce, gdzie smak, elegancja i dobra zabawa łączą się w jedno niezapomniane wydarzenie!

Widzimy się na Festiwalu!

Kup bilet już teraz!

Dołącz do wydarzenia

+
produktów
+
Wystawców
artystów
dni